اخبار ایدکو

۱۴۰۰/۶/۱۵[ اخبار ایدکو ]
60 درصد تخفیف ویژه توتال سکیوریتی در جشنواره بازگشت به مدرسه کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه از روز دوشنبه 15 شهریور ماه سال جاری تا پنجشنبه 15 مهر ماه در کمپینی تحت عنوان جشنواره بازگشت به مدرسه کسپرسکی با تخفیف 60 درصدی محصول توتال سکیوریتی 1 کاربره 1 ساله که در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۰/۳/۲۲[ اخبار ایدکو ]
تا 40% تخفیف ویژه در جشنواره سلام تابستان کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ویژه تحت عنوان سلام تابستان، با تخفیف ویژه تا 40 درصدی محصولات توتال سکیوریتی(1، 3 و 5 کاربره) و اینترنت سکیوریتی(1 کاربره) از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی به استقبال تابستان می رود.

جزئیات خبر

۱۴۰۰/۱/۲۵[ اخبار ایدکو ]
تا 40% تخفیف ویژه محصولات خانگی کسپرسکی در ماه رمضان

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی 1 ماهه و در فروش ویژه ماه مبارک رمضان، با تخفیف ویژه تا 40 درصدی محصولات توتال سکیوریتی(1، 3 و 5 کاربره) و اینترنت سکیوریتی(1 کاربره) از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۰/۱/۲۵[ اخبار ایدکو ]
فروش ویژه محصولات خانگی بیت دیفندر در ماه رمضان

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی 1 ماهه و در فروش ویژه ماه مبارک رمضان، با تخفیف ویژه تا 30 درصدی محصولات خانگی بیت دیفندر از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت دیفندر در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۱۲/۱۶[ اخبار ایدکو ]
تا 40 درصد تخفیف ویژه نوروزی محصولات خانگی بیت دیفندر

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی 1 ماهه و در فروش ویژه نوروز 1400، با تخفیف ویژه تا 40 درصدی محصولات بیت‌دیفندر از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر درکنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۱۲/۱۰[ اخبار ایدکو ]
استقبال از بهار 1400 با 75% تخفیف ویژه کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه از امروز یکشنبه 10 اسفند تا جمعه 20 فروردین 1400 در کمپینی تحت عنوان "استقبال از بهار 1400" با تخفیف 75 درصدی محصولتوتال سکیوریتی 1 کاربره 1 ساله در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۹/۲۹[ اخبار ایدکو ]
تا 75% تخفیفِ ویژه در جشنواره‌ی چلّه به چلّه‌ی کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه با آغاز چلّه‌ی کوچک زمستان از امروز شنبه 29 آذر ماه سال جاری تا جمعه 10 بهمن در کمپینی تحت عنوانجشنواره چله به چله با تخفیف 75 درصدی محصول توتال سکیوریتی 1 کاربره 1 ساله و تخفیف 50 درصدی اینترنت سکیوریتی 4 کاربره 1 ساله در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۹/۸[ اخبار ایدکو ]
50 درصد تخفیف ویژه محصولات خانگی بیت دیفندر

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ۴ روزه تحت عنوان «بلک فرایدی تا سایبر ماندی» با تخفیف ویژه ۵۰درصدی محصولات بیت‌دیفندر ازطریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات بیت‌دیفندر درکنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۹/۸[ اخبار ایدکو ]
تا 75% تخفیف ویژه توتال سکیوریتی و اینترنت سکیوریتی کسپرسکی

شرکت ایدکو، از روز جمعه 7 آذر ماه امسال تا دوشنبه 10 آذر در کمپینی 4 روزه تحت عنوان Kaspersky black Friday با تخفیف 75 درصدی محصول توتال سکیوریتی 1 کاربره 1 ساله و تخفیف 50 درصدی اینترنت سکیوریتی 4 کاربره 1 ساله در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۳۰[ اخبار ایدکو ]
75 درصد تخفیف توتال سکیوریتی تک کاربره در جشنواره پاییزی کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، از روز چهارشنبه 30 مهر تا 30 آبان ماه محصول توتال سکیوریتییک کاربره‌ی یکساله‌ی خود را با 75% تخفیف تقدیم مشتریان خواهد کرد.

جزئیات خبر