راهکارهای نرم افزاری

اتوماسیون فروش

راهکارهای آنلاین

دیجیتال مارکتینگ

تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

آن‌ها که بدون استراتژی وارد فضای کسب و کار شده‌اند می‌دانند تدوین استراتژی چقدر حیاتی است! در اینجا با تدوین راهبرد و استراتژی به کسب و کارها کمک میکنیم تا با چشمان باز وارد فضای آنلاین شوند و برند و کسب و کار خود را توسعه دهند.

طراحی سایت

راه‌اندای وب‌سایت با تمام ویژگی‌های مورد نظر که یک کسب و کار به آن نیاز دارد، زیرساخت و پایۀ موفقیت هر کسب و کاری در فضای آنلاین است.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه‌های اینترنتی این روزها، قلب فضای کسب و کار و خرده فروشی هستند، داشتن یک وبسایت فروشگاهی که تمام نیازهای یک کسب و کار را آنلاین کند، تخصص ماست.

سئو و بهینه سازی برای گوگل

شما کافی است، کلیدواژه را انتخاب کنید و صبر کنید تا برنامه‌های سئو را اجرا کنیم، رتبه‌های برتر گوگل را برای شما تسخیر خواهیم کرد.

تبلیغ در گوگل Google Ads

پول خرج کردن در گوگل کارِ راحتی است، اما بهینه هزینه کردن بودجه تبلیغاتی کار تخصصی است که پس از سالها همکاری با گوگل و شناخت الگوریتم ها، با کمترین هزینه، بیشتر نرخ تبدیل به فروش برای شما تبلیغات گوگلی را انجام می دهیم.

تدوین استراتژی محتوا

محتوا را قلب کسب و کارهای آنلاین می دانند ! اما این هم به راهبرد نیاز دارد، چه لحنی، چه فضایی و با چه مفهومی باید برند خود را از طریق محتوا معرفی کنیم، کاری است که در این مرحله برای شما انجام می شود.

تولید محتوا

تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی در مسیر استراتژی تنظیم شده برای شما انجام می دهیم.

تولید ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ نیز یک روش برای نمایش محصولات و خدمات است که به دلیل اثر بخشی بیشتر، قابلیت جذب بیشتر مخاطب را دارد و بازاری داغ در بستر وب را دارا می باشد. ما با تولید ویدئوهای مناسب با کسب و کار شما، به شما در بهتر دیده شدن کمک میکنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت کامل اینستاگرام، لینکدین و سایر شبکه های اجتماعی شما به صورت کاملاً تخصصی و با ارائه گزارشهای تحلیل انجام می شود.

اینفلوئنسر مارکتینگ

موج اینفلوئنسرها، تقریباً همه کسب و کارها را تحت تاثیر گذاشته است ! ما کاری می کنیم تا اینفلوئنسرها به بهترین شکل کار معرفی شما و برند شما را انجام دهند.

ایمیل مارکتینگ

پیام شما را دقیقاً در میلباکس مشتریانتان می نشانیم ! آنها که مشتری شما هستند، ایمیل شما را خواهند گرفت و خواهند خواند.

وایرال مارکتینگ تحت وب

مشتریان شما، تبدیل به سکوی تبلیغاتی شما می شوند، چون پیام تبلیغاتی شما را مثل یک ویروس در جامعه پخش می کنند ! نوشتن سناریوی وایرال، کاری است که موفقیت یا شکست را در وایرال مارکتینگ مشخص می کند.